et-loader
Brza i besplatna dostavaZa narudžbe preko 99 KM
Sigurna narudžba100% zaštićena kupovina
15 dana povrataBez komplikacija
Stručna podrška7 dana u sedmici

Trebate pomoć? Pozovite nas:

+387 61 140 700

Nema proizvoda u korpi.

Intel CPU Desktop Core i5-14400F

Brend:

578.00 KM

Dostava se obračunava prilikom narudžbe.
Šifra proizvoda: PCPRIME-1666658 Kategorije:

Imate pitanja?

Slobodno nas kontaktirajte

Intel CPU Desktop Core i5-14400F Učinkovit procesor za brzo i pouzdano računanje. – Brzina do: 4.70 GHz – Cache: 20MB – Podnožje: LGA1700 – Pakiranje: box

Artikl: BX8071514400FSRN3R
Proizvođač: INTEL
Vrsta proizvoda: CPU Desktop
CPU: INTEL Core i5-14400F
Podnožje: 1700
P-core radni takt: 2.5 GHz
E-core radni takt: 1.8 GHz
Turbo radni takt: 4.70 GHz
P-core turbo radni takt: 4.7 GHz
E-core turbo radni takt: 3.5 GHz
Količina jezgri: 10
P-core količina: 6
E-core količina: 4
Broj threadova: 16
Naziv jezgre: Raptor Lake
L2 cache: 9.5 MB
CPU cache: 20 MB
Značajke: Execute Disable Bit
Hyper-Threading Technology
Intel Enhanced SpeedStep Technology
Intel Virtualization Technology
Streaming SIMD Extensions 4.1
Streaming SIMD Extensions 4.2
Thermal Monitoring Technologies
Advanced Vector Extensions 2.0
Intel Turbo Boost Technology 2.0
Intel Virtualization for Directed I/O
Intel Virtualization Technology with Extended Page Tables (EPT)
Intel AES New Instructions
Intel 64
Idle States (C-states)
Intel Secure Key
Intel OS Guard
Intel Deep Learning Boost
Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.0
Intel Thread Director
Intel Speed Shift Technology
Intel Volume Management Device (VMD)
Mode-based Execute Control (MBE)
Intel Control-Flow Enforcement Technology
Intel Boot Guard
Intel Standard Manageability (ISM)
Set instrukcija: 64 bit
TDP: 65 W
Max. TDP: 148 W
Vrsta memorije: DDR4/DDR5
Max. podržana memorija: 192GB
RAM kanali: 2
Max. brzina memorije: 3200MHz(PC4-25600)/4800MHz(PC5-38400)
Max. PCIE kanala: 20
Max. DMI kanala: 8
GPU: No
Hlađenje: Cooling Fan
Jamstvo u Hrvatskoj: Da
Jamstveni rok (mjeseci): 36 mjeseci(a)
Validacija jamstva: Serijski broj
Bruto težina (kg): 0.5 kg
Neto težina (kg): 0.5 kg
Količina u pakiranju: 1
Bruto težina kutije (kg): 0.5 kg
Količina u kutiji: 1
Vrsta pakiranja: Box
EAN kod: 5032037279147
Artikl

BX8071514400FSRN3R

Proizvođač

INTEL

Vrsta proizvoda

CPU Desktop

CPU

INTEL Core i5-14400F

Podnožje

1700

P-core radni takt

2.5 GHz

E-core radni takt

1.8 GHz

Turbo radni takt

4.70 GHz

P-core turbo radni takt

4.7 GHz

E-core turbo radni takt

3.5 GHz

Količina jezgri

10

P-core količina

6

E-core količina

4

Broj threadova

16

Naziv jezgre

Raptor Lake

L2 cache

9.5 MB

CPU cache

20 MB

Značajke

Execute Disable BitHyper-Threading TechnologyIntel Enhanced SpeedStep TechnologyIntel Virtualization TechnologyStreaming SIMD Extensions 4.1Streaming SIMD Extensions 4.2Thermal Monitoring TechnologiesAdvanced Vector Extensions 2.0Intel Turbo Boost Technology 2.0Intel Virtualization for Directed I/OIntel Virtualization Technology with Extended Page Tables (EPT)Intel AES New InstructionsIntel 64Idle States (C-states)Intel Secure KeyIntel OS GuardIntel Deep Learning BoostIntel Gaussian & Neural Accelerator 3.0Intel Thread DirectorIntel Speed Shift TechnologyIntel Volume Management Device (VMD)Mode-based Execute Control (MBE)Intel Control-Flow Enforcement TechnologyIntel Boot GuardIntel Standard Manageability (ISM)

Set instrukcija

64 bit

TDP

65 W

Max. TDP

148 W

Vrsta memorije

DDR4/DDR5

Max. podržana memorija

192GB

RAM kanali

2

Max. brzina memorije

3200MHz(PC4-25600)/4800MHz(PC5-38400)

Max. PCIE kanala

20

Max. DMI kanala

8

GPU

No

Hlađenje

Cooling Fan

Jamstvo u Hrvatskoj

Da

Jamstveni rok (mjeseci)

36 mjeseci(a)

Validacija jamstva

Serijski broj

Bruto težina (kg)

0.5 kg

Neto težina (kg)

0.5 kg

Količina u pakiranju

1

Bruto težina kutije (kg)

0.5 kg

Količina u kutiji

1

Vrsta pakiranja

Box

EAN kod

5032037279147

Intel CPU Desktop Core i5-1440...

578.00 KM

Nema na stanju